O nas

JB stomatologia

Gabinet stomatologiczny w Szczecinie – dr Jolanta Bochińska

Nasz gabinet stomatologiczny w Szczecinie rozpoczął swoją działalność w 1992 roku jako Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Stomatologiczna, a od 2001 roku funkcjonujemy pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – NZOZ J. Bochińska Stomatologia. Zespół naszej kliniki tworzą doświadczeni i bardzo zaangażowani w swoją pracę stomatolodzy, którzy uczestniczą w licznych kursach i konferencjach, by stale podnosić swoje kwalifikacje. Prezentują na nich swoje dokonania z zakresu różnych dziedzin stomatologii, w tym protetyki czy stomatologii estetycznej.

Nasze publikacje dostępne są w polskich i zagranicznych czasopismach specjalistycznych. Dzięki kompleksowej wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobierać adekwatne metody leczenia do potrzeb poszczególnych Pacjentów. W naszym gabinecie stomatologicznym korzystamy z nowoczesnych technik medycznych, by zapewnić Pacjentom najwyższy poziom opieki stomatologicznej. Jako jeden z pierwszych gabinetów dentystycznych w Szczecinie wprowadziliśmy do użytku zaawansowaną stomatologię mikroskopową. Opieramy się wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach, zgodnych ze światowymi standardami leczenia.

Gabinet dentystyczny i medycyna estetyczna

Zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych. Naszą ofertę uzupełniliśmy również o zabiegi medycyny estetycznej. W naszej Klinice Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim wykonujemy m.in. usuwanie zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego, a także iniekcyjne usuwanie tkanki tłuszczowej oraz wiele innych bezpiecznych zabiegów kosmetycznych.

Dobry dentysta to taki, który dba nie tylko o zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów, ale także dba o ich samopoczucie, dlatego specjalnie dla naszych Pacjentów, uruchomiliśmy internet bezprzewodowy na poczekalni!

Zapraszam,

Kierownik NZOZ dr n. med. Jolanta Sikorska – Bochińska