JB stomatologia

Stomatologia w Szczecinie – Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J. Bochińska

Witamy na stronie internetowej NZOZ J. Bochińska Stomatologia w Szczecinie. Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, zaangażowanych w swoją pracę oraz w pomoc Pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju problemami stomatologicznymi. Dbamy o nieustanny rozwój naszych kompetencji, tak by zapewnić Państwu kompleksową opiekę oraz dostęp do najnowszych osiągnięć stomatologii. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nieustannie następuje postęp w medycynie i że kto nie idzie do przodu – ten się cofa.

W naszym ośrodku zatrudniamy wykwalifikowanych stomatologów, ortodontów, protetyków i chirurgów. Dzięki temu Pacjenci mogą liczyć na rzetelną pomoc ze wszystkich dziedzin stomatologii. Wykonujemy profesjonalną diagnostykę i leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej i wszczepiania implantów (implantologii). Do każdego pacjenta i jego potrzeb podchodzimy indywidualnie.

Nasz gabinet stomatologiczny w Szczecinie wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, w tym mikroskopy do endodoncji (stomatologia mikroskopowa). Dzięki niemu każdy z naszych dentystów może podjąć się leczenie chorób jamy ustnej nawet w wyjątkowo trudnych przypadkach.

Medycyna estetyczna

Pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z naszymi propozycjami zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W naszej Klinice Stomatologii i Estetyki Twarzy w Kamieniu Pomorskim wykonujemy zabiegi usuwania zmarszczek z wykorzystaniem wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, usuwania tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała czy innowacyjny lifting bez skalpela. Wszystkie oferowane przez nas zabiegi są całkowicie bezpieczne, a o ich skuteczności przekonało się już liczne grono naszych Pacjentek.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty naszego gabinetu stomatologicznego w Szczecinie oraz kliniki medycyny estetycznej w Kamieniu Pomorskim. W zakładce Kontakt znajdą też Państwo informacje o godzinach pracy naszych stomatologów oraz numer telefonu, pod którym można umówić się na wizytę.