Wolumetria twarzy i szyi – modelowanie trójwymiarowe

JB stomatologia

Wolumetria twarzy to lifting i modelowanie jej konturów. Dzięki temu zabiegowi twarz odzyskuje swój właściwy kształt oraz młodszy, ładniejszy wygląd. Wolumetria powstrzymuje oznaki starzenia się skóry, których przyczyną jest utrata przez nią objętości. Zabieg ten wyrównuje kontury, wypełnia zapadnięte policzki, podnosi owal twarzy. Dzięki wykorzystywanej w nim specjalnej odmianie kwasu hialuronowego poprawia się również poziom nawilżenia skóry, a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Preparat wykorzystywany w kuracji jest bezpieczny dla zdrowia, gdyż kwas hialuronowy jest substancją naturalną, stanowiącą budulec skóry. Niestety, w skórze ubywa z wiekiem kwasu hialuronowego, przez co wskazane stają się kuracje uzupełniające ten niedobór. Zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny, w razie potrzeby może być wykonany ze znieczuleniem miejscowym. Efekt kuracji utrzymuje się przez 12-18 miesięcy.

Co oferujemy?

W naszej klinice wykonujemy wolumetrię, czyli modelowanie trójwymiarowe konturu żuchwy, kości policzkowych, łuków brwiowych, okolicy bródki. Wykonujemy również lifting skóry szyi.