O nas

JB stomatologia

Gabinet stomatologiczny w Szczecinie – dr Jolanta Bochińska

Nasz gabinet stomatologiczny w Szczecinie rozpoczął swoją działalność w 1992 roku jako Specjalistyczna Indywidualna Praktyka Stomatologiczna, a od 2001 roku funkcjonujemy pod nazwą Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – NZOZ J. Bochińska Stomatologia. Zespół naszej kliniki tworzą doświadczeni i bardzo zaangażowani w swoją pracę stomatolodzy, którzy uczestniczą w licznych kursach i konferencjach, by stale podnosić swoje kwalifikacje. Prezentują na nich swoje dokonania z zakresu różnych dziedzin stomatologii, w tym protetyki czy stomatologii estetycznej.

Nasze publikacje dostępne są w polskich i zagranicznych czasopismach specjalistycznych. Dzięki kompleksowej wiedzy i bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobierać adekwatne metody leczenia do potrzeb poszczególnych Pacjentów. W naszym gabinecie stomatologicznym korzystamy z nowoczesnych technik medycznych, by zapewnić Pacjentom najwyższy poziom opieki stomatologicznej. Jako jeden z pierwszych gabinetów dentystycznych w Szczecinie wprowadziliśmy do użytku zaawansowaną stomatologię mikroskopową. Opieramy się wyłącznie na sprawdzonych rozwiązaniach, zgodnych ze światowymi standardami leczenia.

Gabinet dentystyczny

Zapewniamy pełen zakres usług stomatologicznych.

Dobry dentysta to taki, który dba nie tylko o zdrowy i piękny uśmiech swoich Pacjentów, ale także dba o ich samopoczucie, dlatego specjalnie dla naszych Pacjentów, uruchomiliśmy internet bezprzewodowy na poczekalni!

Zapraszam,

Kierownik NZOZ dr n. med. Jolanta Sikorska – Bochińska