Stomatologia w Szczecinie – umów wizytę w gabinecie

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszych usług dentystycznych, to zapraszamy do skontaktowania się z naszym gabinetem stomatologicznym w Szczecinie poprzez poniższy formularz. Do Państwa dyspozycji jest nasz zespół doświadczonych i życzliwych stomatologów.

JB stomatologia

Umów wizytę

IMIĘ I NAZWISKO:

ADRES E-MAIL:

TELEFON:

POWÓD WIZYTY:

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.bochinska.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ JOLANTA SIKORSKA-BOCHIŃSKA, Santocka 18/12 71-113 Szczecin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iodo@bochinska.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Nasi Doktorzy

Nasz zespół to kompetentni lekarze, którzy stale dążą do doskonalenia swoich umiejętności i pogłębiania własnej wiedzy z różnych dziedzin stomatologii.

zdjęcie profilowe

Dr n. med. Aleksandra Brzozowska

PEŁEN OPIS
zdjęcie profilowe

lek. stom. Anna Wiśniewska-Gruber

PEŁEN OPIS
zdjęcie profilowe

lek. stom. Karina Makowska-Szkiłondź

PEŁEN OPIS
zdjęcie profilowe

Ewa Cejko – rejestracja

PEŁEN OPIS