Implantologia

JB stomatologia

Implanty zębowe w Szczecinie

W gabinecie stomatologicznym JB Stomatologia w Szczecinie pomagamy osobom, które z powodu wieku lub nieszczęśliwego wypadku straciły część swojego naturalnego uzębienia. Profesjonalna implantologia pozwala odbudować uszkodzony bądź utracony ząb. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przypadek jest inny i wymaga opracowania indywidualnego planu leczenia. Dzięki zastosowaniu implantów jesteśmy w stanie zrekonstruować pojedynczy ząb, kilka zębów, a nawet cały łuk zębowy. Często są one wykorzystywane również do stabilizacji protez zębowych.

Implanty – kto ich potrzebuje?

Po implanty zębów najczęściej zgłaszają się Pacjenci, którzy w jakiś sposób stracili swoje naturalne zęby i nie chcą decydować się jedynie na mostki zębowe lub protezy. Implanty są bowiem rozwiązaniem zarówno trwałym, jak i wygodnym oraz estetycznym. Nie ustępują swoim wyglądem ani funkcjonalnością naturalnemu uzębieniu i nie wymagają szlifowania sąsiadujących zębów.

Implanty stosujemy u Pacjentów w każdym wieku, również u młodych osób – nie ma w tym zakresie żadnych przeciwwskazań. Nie wymagają one również żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych poza standardowym, regularnym szczotkowaniem. Warto pamiętać również o tym, że implanty są rozwiązaniem na całe życie. Choć jednorazowy wydatek może wydawać się duży, jest to inwestycja, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

System implantów w naszym gabinecie

Aby zapewnić naszym Pacjentom najlepsze efekty leczenia implantologicznego, stosujemy sprawdzony system Straumann. Do zalet implantów w tej technologii warto zaliczyć przede wszystkim szerokie możliwości dalszej rekonstrukcji. Jest to niezwykle doceniane nie tylko przez Pacjentów, ale również dentystów na całym świecie. Nasz gabinet współpracuje w zakresie implantacji ze szwedzkim laboratorium Atlantis. Jeśli nie są Państwo zdecydowani na rozwiązania z zakresu protetyki, implanty zębów są alternatywą wartą rozważenia.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości lub dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu z naszym gabinetem, aby uzyskać wszelkie, niezbędne informacje w zakresie implantologii oraz naszych pozostałych usług, a także w celu umówienia się na wizytę.

Zapraszamy także na strony internetowe www.wszystkooimplantach.pl i www.mojnowyusmiech.pl, na których znajdą Państwo wiele przydatnych informacji dotyczących implantów.