Implantologia

JB stomatologia

Implantologia

gabinecie stomatologicznym JB Stomatologia w Szczecinie pomagamy osobom, które z powodu wieku lub nieszczęśliwego wypadku straciły część swojego naturalnego uzębienia. Profesjonalna implantologia pozwala odbudować uszkodzony bądź utracony ząb. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Pacjenta – zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przypadek jest inny i wymaga opracowania indywidualnego planu leczenia. Dzięki zastosowaniu implantów można zrekonstruować pojedynczy ząb, kilka zębów czy całego łuku zębowego. Chętnie wykorzystuje się je również do stabilizacji protez zębowych.

Aby zapewnić naszym Pacjentom najlepsze efekty leczenia implantologicznego, stosujemy sprawdzony system Straumann. Jego zalety takie jak działania i szerokie możliwości dalszej rekonstrukcji są doceniane przez dentystów i pacjentów na całym świecie. Nasz gabinet w zakresie implantacji współpracuje ze szwedzkim laboratorium Atlantis. Implanty zębów są wartą rozważenia alternatywą dla rozwiązań z zakresu protetyki, również dostępnych w naszym gabinecie.

Implanty – nowe oblicze protetyki

Implanty zębów są najlepszą odpowiedzią na oczekiwania Pacjentów, którzy stracili zęby, a protezy czy mostki zębowe nie są dla nich do końca satysfakcjonujące. Implanty są rozwiązaniem trwałym, wygodnym i estetycznym. Zarówno estetyką, jak i funkcjonalnością nie ustępują one naturalnemu uzębieniu. Implanty można stosować u Pacjentów w każdym wieku, również u młodych osób. Nie wymagają też specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych – poza standardowym regularnym szczotkowaniem. Implanty są rozwiązaniem na całe życie – warto o tym pamiętać, gdyż nawet jeśli jednorazowy wydatek na implanty może wydawać się duży, to inwestycja ta z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Ich zaletą jest również fakt, że nie wymagają szlifowania sąsiadujących zębów. Więcej informacji o implantach uzyskają Państwo w naszym gabinecie lub na stronie internetowej www.wszystkooimplantach.pl.