Stomatologia estetyczna w Szczecinie

JB stomatologia

Stomatologia estetyczna

W naszej ofercie świadczymy szeroki zakres usług stomatologii estetycznej. Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu, na który składają się białe i równe zęby. My dokładamy wszelkich starań, by te marzenia stały się rzeczywistością.

W naszych gabinetach dentystycznych wykonujemy zarówno takie zabiegi jak konturowanie, korekta kształtu czy zamknięcie diastemy. Wykonujemy również licówki kompozytowe i ceramiczne, a także korony pełnoceramiczne.

Wybielanie zębów, piaskowanie i inne zabiegi

Jednym z elementów naszej oferty jest wybielanie zębów. Zabieg odbywa się podczas jednej wizyty. Proponujemy również alternatywne rozwiązanie, jakim jest indywidualne nocne wybielanie. Zabieg wykonywany jest w specjalnie przygotowanym gabinecie, z wykorzystaniem lampy, co pozwala szybciej uzyskać pożądany efekt, a nadwrażliwość pozabiegowa jest znacznie mniej odczuwalna.

Przed zabiegiem wybielania zębów usuwamy kamień oraz inne osady nazębne, przy pomocy narzędzi ultradźwiękowych oraz piaskarek, które również mieszczą się w zakresie usług świadczonych w ramach stomatologii estetycznej w naszym gabinecie dentystycznym w Szczecinie.

Zdajemy sobie sprawę, że zabiegi estetyczne, czyli te mające na celu poprawę wyglądu naszego uzębienia, staje się coraz popularniejszą gałęzią stomatologii. Wychodzimy naprzeciw osobom, które coraz częściej udają się do gabinetów dentystycznych nie tylko w celu wyleczenia czy wyprostowania zębów, ale także nadania im ładnego koloru oraz estetycznego kształtu.

W naszym gabinecie stosujemy skuteczne i bezpieczne, a przy tym nowoczesne metody radzenia sobie z defektami w wyglądzie uzębienia. Zapraszamy do kontaktu!