Stomatologia estetyczna w Szczecinie

JB stomatologia

Stomatologia estetyczna w Szczecinie

W naszym gabinecie dentystycznym świadczymy szeroki zakres usług z zakresu stomatologii estetycznej. Pomagamy naszym Pacjentom zdobyć piękny uśmiech pełen białych, równych zębów. Zabiegi z obszaru stomatologii estetycznej mają na celu wyraźną poprawę wizualną i estetyczną uzębienia, jednak powinny być wykonywane wyłącznie na zdrowych zębach. Nasi stomatolodzy uważnie ocenią stan zdrowia Pacjenta i dopasują metody, które będą dla niego optymalne. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów wykorzystujemy urządzenia z najnowszymi technologiami oraz specjalne, trwałe materiały.

Jakie zabiegi z zakresu stomatologii estetyczne wykonujemy?

Wykonujemy rozmaite zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, które dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjentów, a także do ich stanu zdrowia. Często zdarza się także, że zabiegi stomatologii estetycznej powinny być uzupełnione wizytą u ortodonty w celu założenia i wyprostowania zębów aparatem.

Do podstawowych usług poprawiających estetykę zębów możemy zaliczyć:

  • konturowanie,
  • korekta kształtu,
  • wybielanie zębów,
  • zamknięcie diastemy,
  • wykonanie licówek kompozytowych oraz ceramicznych,
  • wykonanie koron pełnoceramicznych.

Do głównych zadań stomatologii estetycznej zalicza się także oczyszczanie zębów z kamienia oraz innych osadów nazębnych. W tym celu najczęściej wykonujemy piaskowanie lub skaling zębów. Usunięcie takich osadów pomaga w ochronie zębów i dziąseł przed stanami zapalnymi oraz próchnicą.

Wybielanie zębów i piaskowanie

Jednym z elementów naszej oferty jest wybielanie zębów, które odbywa się podczas jednej wizyty u naszego stomatologa. Proponujemy również alternatywne rozwiązanie, jakim jest indywidualne, nocne wybielanie. Taki zabieg wykonywany jest w specjalnie przygotowanym gabinecie z wykorzystaniem lampy. Metoda ta pozwala na szybsze uzyskanie pożądanego efektu oraz zmniejszone odczuwanie pozabiegowej nadwrażliwości.

Zanim przystąpimy do zabiegu wybielania zębów, najpierw dokładnie usuwamy z nich kamień oraz pozostałe osady nazębne. W tym celu korzystamy z zaawansowanych narzędzi ultradźwiękowych lub piaskarek. Oczyszczanie zębów tą metodą jest szybkie i efektywne, a także pozwala nam oczyścić nawet trudnodostępne miejsca w jamie ustnej.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, które dążą do poprawy wyglądu uzębienia, stają się coraz popularniejsze. Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które udają się do gabinetów dentystycznych nie tylko w celu wyleczenia czy wyprostowania zębów, ale także nadania im ładnego koloru oraz estetycznego kształtu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do umawiania się na pierwszą wizytę. Wówczas szczegółowo przeanalizujemy Państwa stan uzębienia oraz zaproponujemy metody, które odpowiedzą na Państwa oczekiwania.