Stomatologia estetyczna w Szczecinie

JB stomatologia

Stomatologia estetyczna w Szczecinie

W naszym gabinecie dentystycznym świadczymy szeroki zakres usług z zakresu stomatologii estetycznej. Pomagamy naszym Pacjentom zdobyć piękny uśmiech pełen białych, równych zębów. Zabiegi z obszaru stomatologii estetycznej mają na celu wyraźną poprawę wizualną i estetyczną uzębienia, jednak powinny być wykonywane wyłącznie na zdrowych zębach. Nasi stomatolodzy uważnie ocenią stan zdrowia Pacjenta i dopasują metody, które będą dla niego optymalne. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów wykorzystujemy urządzenia z najnowszymi technologiami oraz specjalne, trwałe materiały.

Jakie zabiegi z zakresu stomatologii estetyczne wykonujemy?

Wykonujemy rozmaite zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, które dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pacjentów, a także do ich stanu zdrowia. Często zdarza się także, że zabiegi stomatologii estetycznej powinny być uzupełnione wizytą u ortodonty w celu założenia i wyprostowania zębów aparatem.

Do podstawowych usług poprawiających estetykę zębów możemy zaliczyć:

  • konturowanie,
  • korekta kształtu,
  • wybielanie zębów,
  • zamknięcie diastemy,
  • wykonanie licówek kompozytowych oraz ceramicznych,
  • wykonanie koron pełnoceramicznych.

Do głównych zadań stomatologii estetycznej zalicza się także oczyszczanie zębów z kamienia oraz innych osadów nazębnych. W tym celu najczęściej wykonujemy piaskowanie lub skaling zębów. Usunięcie takich osadów pomaga w ochronie zębów i dziąseł przed stanami zapalnymi oraz próchnicą.

Wybielanie zębów i piaskowanie

Jednym z elementów naszej oferty jest wybielanie zębów, które odbywa się podczas jednej wizyty u naszego stomatologa. Proponujemy również alternatywne rozwiązanie, jakim jest indywidualne, nocne wybielanie. Taki zabieg wykonywany jest w specjalnie przygotowanym gabinecie z wykorzystaniem lampy. Metoda ta pozwala na szybsze uzyskanie pożądanego efektu oraz zmniejszone odczuwanie pozabiegowej nadwrażliwości.

Zanim przystąpimy do zabiegu wybielania zębów, najpierw dokładnie usuwamy z nich kamień oraz pozostałe osady nazębne. W tym celu korzystamy z zaawansowanych narzędzi ultradźwiękowych lub piaskarek. Oczyszczanie zębów tą metodą jest szybkie i efektywne, a także pozwala nam oczyścić nawet trudnodostępne miejsca w jamie ustnej.

Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, które dążą do poprawy wyglądu uzębienia, stają się coraz popularniejsze. Pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób, które udają się do gabinetów dentystycznych nie tylko w celu wyleczenia czy wyprostowania zębów, ale także nadania im ładnego koloru oraz estetycznego kształtu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do umawiania się na pierwszą wizytę w naszym gabinecie w Szczecinie. Wówczas szczegółowo przeanalizujemy Państwa stan uzębienia oraz zaproponujemy metody, które odpowiedzą na Państwa oczekiwania.