Stomatologia estetyczna w Szczecinie

JB stomatologia

Każdy z nas marzy o pięknych, białych i równych zębach. Czasem wystarczy naprawdę niewiele, by te marzenia się ziściły. Takie zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej jak zwykłe konturowanie, korekta kształtu czy zamknięcie diastemy dają świetne efekty. Można również skorzystać z innych propozycji naszego gabinetu stomatologicznego, takich jak licówki kompozytowe, ceramiczne lub korony pełnoceramiczne. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom stomatologii estetycznej trudności nie stanowi również skuteczne wybielanie zębów.

Wybielanie zębów i inne zabiegi – nasza oferta stomatologii estetycznej

W naszym gabinecie w Szczecinie oferujemy wybielanie zębów podczas jednej wizyty. Alternatywną opcją jest indywidualne nocne wybielanie. Zabieg w gabinecie wykonywany jest z wykorzystaniem lampy, dzięki czemu efekt uzyskiwany jest szybciej, a nadwrażliwość pozabiegowa jest odczuwana w zdecydowanie mniejszym stopniu. Przed wybielaniem należy pamiętać o usunięciu kamienia nazębnego i osadów nazębnych z pomocą narzędzi ultradźwiękowych i piaskarek. Te zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej również znajdują się w ofercie naszego gabinetu dentystycznego w Szczecinie.

Stomatologia estetyczna – dlaczego warto?

Jako stomatolodzy spełniający na co dzień marzenia Pacjentów o zdrowym uzębieniu i pięknym uśmiechu zauważamy, że stomatologia estetyczna cieszy się dziś coraz większym zainteresowaniem. Osoby zwracające się o pomoc do dentystów oczekują nie tylko wyleczenia czy wyprostowania zębów, ale również przywrócenia im ładnego koloru i estetycznego kształtu. Piękny, śnieżnobiały uśmiech stał się nieodzownym elementem zadbanego wyglądu. Na szczęście rosnącym aspiracjom Pacjentów towarzyszy dynamiczny rozwój stomatologii estetycznej, która oferuje coraz skuteczniejsze i bezpieczniejsze metody radzenia sobie z defektami w wyglądzie uzębienia. Często już jedna wizyta w gabinecie stomatologicznym wystarczy, by poprawa w wyglądzie zębów była zauważalna.